Ломаченко і Усик поборються за перемогу на Кубку президента Казахстану

02.07.2010 15:51 668 0
Двоє українців битимуться у фіналах Кубку президента Казахстану, який триває в Астані.

За нагороди поборються Василь Ломаченко (60 кг) та Олександр Усик (до 91 кг), які у півфіналах перемогли казаха Самата Башенова (13:4) та сірійця Мохаммада Госсоуна (9:6) відповідно.

У фіналі олімпійському чемпіону протистоятиме казах Айдар Амірзаков, а Усику - кубинець Лінер Юніс Перо Жустін.

На жаль, не зможуть поборотися за перемогу Олег Прудкий (програв кубинцю НорлануДіасу 2:13), Олександ Трифонов (програв казаху Досжану Оспанову 3:7), Олександр Стрецький (поступився казаху Рустаму Сваєву - 4:12), Євген Хітров (програв казаху Даурену Єлеусінову 3:6), Віктор Гоголєв (програв казаху Гаірбеку Гермаханову 1:5), Богдан Шелестюк (програв господарю змагань Алмазбеку Алібекову 0:10).

Загалом, до фіналів змагань пробилися спортсмени з семи країн: 11 боксерів з Казахстану, 4 від Росії, по два - від Куби і України. По одному спортсменові делегували у вирішальну стадію турніру монголи, японці та сирійці.

Нагадаємо, Ломаченко і Усик не брали участь у нещодавньому чемпіонаті Європи.