В Каракасі українці розпочали з трьох перемог та двох поразок

05.07.2016 10:03 741 0

У столиці Венесуели Каракасі на останньому олімпійському кваліфікаційному турнірі з п'яти українських боксерів в другий день змагань боротьбу продовжили троє.

У ваговій категорії 81 кг Денис Солоненко у своєму першому бою переміг китайця Ши Гоуюна 3:0 (усі троє суддів поставили 30: 27). Його наступним суперником - в чвертьфіналі - стане мексиканський боксер Рогеліо Ромеро, пише xsport.ua.

Максим Фатич у вазі 52 кг виграв у представника Індії Гаурава Бідхурі 3:0 (29:28, 29:28, 30:27). Максим вийшов прямо у півфінал, але там потрапляє на першого номера посіву, місцевого боксера Йоеля Фінола Ріваса.

Олімпійські ліцензії в його ваговій категорії, як і в усіх категоріях, окрім - 91 кг (категорія Геворга Манукяна) і 91 кг, дістаються трьом найкращим боксерам турніру. Тобто, якщо Максим програє венесуельцеві, у нього ще залишається можливість поборотися за ліцензію у бою за третє місце.

Третім українським переможцем дня став Володимир Матвійчук у вазі 64 кг він переміг парагвайця Карлоса Портільйо 3:0 (29:26, 29:27, 29:27). У Матвійчука така ж турнірна ситуація, як і у Фатіча - він вийшов у півфінал, де його суперником стане представник Вірменії Хованес Бачков.

Програли свої перші бої на турнірі Сергій Богачук у вазі 69 кг - він був битий представником Іспанії Юбой Соссоко Ндіайе 0:3 (три по 27:30), а також Олег Довгун в категорії 60 кг - його кривдника звуть Карміне Томассоне, він з Італії (0:3, тричі по 27:30).

Нагадаємо, в чоловічому боксі Україні має всього дві ліцензії - Дмитра Митрофанова і Миколи Буценка.