ЧС-2016 з біатлону. У мас-старті для медалі Семенову навість чистої стрільби було замало

13.03.2016 17:40 580 0

Чемпіон завершує висвітлювати чемпіонат світу 2016 року з біатлону у Холменколлені. І у нас у неділю, 13 березня, останній день.

У цей день ми пропонуємо Вашій увазі текстові онлайн-коментарі гонок з масовими стартами. Продовжуємо перегонами у чоловіків.

Нагадаємо, бронзова медаль Сергія Семенова у спринті так і залишається єдиною нагородою для України на звітній першості.

Нагадаємо, українська жіноча збірна 11 березня не змогла поборотися за медалі, зайнявши 5-е місце.

У чоловічому мас-старті Україна буде представлена одним спортсменом - Сергієм Семеновим.

17:00 - Гонка стартувала! Доброго вечора, шановні читачі Чемпіона!
17:01 - Завалів на початку не сталося, і наш Семенов тримається серед лідерів
17:02 - Лессер очолив пелотон, Мартен Фуркад відразу за ним, тут недалеко і Сергій
17:04 - Позначка 1.5 км позаду, а попереду Лессер, Фуркад і Бйорндален, Семенов відстає на три секунди
17:06 - Фуркад вирішив збільшити темп, і він першим приходить на стрільбу
17:07 - Семенов довго вицілював, та все ж точно закрив мішені
17:07 - Сімон Едер вийшов у лідери, на 7 секунед відстають Лессер і Бйорндален, у Сергія +14
17:08 - Фуркад, Ратьєй Бьо, Свендсен, Гаранічев і Ландертінгер уже мають штрафні кола
17:09 - Дістала група Едера, у цій групі йде і представник України
17:12 - Семенов опустився на 10-е місце, але відставання від першого місця, на якому йде Шипулін, складає лише 4 секунди
17:13 - Третина гонки позаду, Сергій програє вже 2 секунди, при цьому продовжує опускатися у пелотоні
17:14 - Друга стрільба!
17:15 - Семенов знову чисто стріляє! Але справа у тому, що майже всі впоралися зі стрільбою
17:16 - Едер випереджає Сімона Дестьє на 2 секунди, а Шемппа - на 5, Семенов програє 10 секунд
17:17 - Йоганнес Бьо виходить у лідери, і вже зовсім близько від нього Лессер і Бйорндален
17:18 - Семенов - 10-й (+10 секунд), за спиною у нього Фуркад
17:20 - Йоганнес Бьо втік від переслідувачів на 6 секунд, Семенов програє все ті ж 10 секунд
17:22 - Поспішив Бьо, і має одне коло штрафу! Натомість, Семенов вибиває п'ять!
17:23 - Бйорндален виривається у лідери, далі Фуркад і Лессер, Семенов відстає від Уле-Ейнара на 9 секунд і йде шостим!
17:24 - Потрібно триматися Сергію, на 9.8 км він восьмий і має +8
17:25 - Фуркад вийшов на перше місце тим часом, випередивши Бйорндалена
17:26 - Семенов дещо відстав від групи лідерів, на секунди 3-4
17:28 - Ні, дістали Семенов і Шипулін групу, Сергій уже тільки 3 секунди програє, попереду надважлива стрільба
17:29 - Фуркад знову збільшив оберти, щоб першим бути на стрільбі
17:30 - СЕМЕНОВ!!!! Точний!
17:31 - Четвертим він виходить зі стадіону! Відстає на 12 секунд Фуркаду, 7 - Бйорндалену, і 5 - Йоганнесу Бьо
17:31 - Окрім того, Семенов випереджає Віндіша, який є п'ятим, на 15 секунд
17:32 - Бьо випереджає Бйорндалена та майже наздоганяє Мартена!
17:33 - На жаль, навряд чи... Уже 17 секунд Сергій програє Уле-Ейнару...
17:34 - Бьо і Фуркад об'єдналися на трасі, усе буде вирішуватися на фініші, Бйорндален точно буде бронзовим призером
17:34 - А Семенов уже п'ятий... Швидкість, знову швидкість...
17:36 - Давайте вже фініш! Дуже цікаво, чи випередить Бьо Фуркада
17:36 - Бйорндален намагається кинутися у боротьбу, але не дістане він двійку лідерів
17:37 - Йоганнес Бьо - чемпіон світу у мас-старті! Залишив він позаду Мартена Фуркада!
17:38 - Сергій Семенов опустився на 8-е місце на останніх кілометрах...
17:39 - На цьому все! Дякуємо, що були з нами протягом цього чемпіонату світу!