Останній матч Пустового, вдала гра Корнієнка. Результати українців за кордоном

16.05.2017 13:16 487 0

Центровий збірної України Артем Пустовий провів останній матч сезону у чемпіонаті Іспанії.

Обрадойро українця у поєдинку 34-го туру Ліги АСВ приймав Барселону, поступившись з рахунком 71:76, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Пустовий увійшов в гру з лави, відіграв 18 хвилин і набрав 5 очок, зробив 3 підбирання й 1 передачу при 4 втратах і 3 фолах.

Обрадойро завершив сезон на 13-му місці з 11 перемогами і 21 поразками, зберігши прописку в еліті на наступний сезон.

Передостанній матч регулярного чемпіонату виграв Монако українського свінгмена Сергія Гладиря. Команда українця на домашньому паркеті перемогла Нансі з рахунком 97:89.

Гладир відіграв 15 хвилин з лави, набрав 6 очок, зробив 2 передачі й 1 перехоплення при 2 втратах та 1 фолі. "Монегаски" вже гарантували собі перемогу у регулярному чемпіонаті.

Зрівняв рахунок у півфінальній серії плей-офф чемпіонату Болгарії Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка. На виїзді команда українця перемогла Рилски з рахунком 80:66, і тепер фіналіст визначиться у п'ятому матчі.

Корнієнко у цьому поєдинку вийшов у старті, відіграв 30 хвилин, набрав 16 очок, зробив 9 підбирань, віддав 2 асисти та поставив 1 блок-шот.

Другий матч серії за бронзу чемпіонату Естонії виграв Тарту Рок українського форварда Макса Конате. Команда українця на виїзді перемогла Пярну - 66:58. Українець відіграв лише 3 хвилини, жодного разу не атакував кільце та зробив 1 підбирання при 1 втраті.