Суперліга. "Ферро" долає "Черкаські мавпи" і виходить до півфіналу

17.04.2013 20:19 546 0

Переломивши хід гри у заключній чверті п’ятого матчу чвертьфінальної серії із "Черкаськими Мавпами" та здолавши суперника з рахунком 94:83, запорізький "Ферро-ЗНТУ" вийшов до наступного раунду плей-офф.

У півфіналі підопічні Кирила Большакова, які впевнено виграли серію 4:1, зустрінуться з "Азовмашем", пише офіційний сайт Суперілги.

Після рівної боротьби у дебютній чверті "Черкаським Мавпам" вдався ривок на початку другої 10-хвилинки. Три поспіль дальні влучання Томаса Делінінкайтіса та його ж три реалізовані штрафні дозволили гостям повести 40:35.

І хоча запоріжці відразу ж ліквідували відставання, вдалі дії Чарльза Томаса та Марко Любічіча наприкінці першої половини знову вивели "мавп" уперед - 53:45.

Третю чверть господарі паркету витратили на те, щоб наздогнати суперника, а вже на початку заключної 10-хвилинки два триочкові кидки Річарда Гуінна та Джеремі Шаппела вивели "Ферро" вперед (78:73).

Під кінець матчу розігрався Кемерон Мур, який ледь не кожен свій прохід під кільце завершував данком, раз за разом змушуючи капітулювати суперника, що не зумів знайти сили, щоб зупинити фінішний спурт господарів паркету.