Єврокубок. "Будівельник" вийшов до півфіналу

13.03.2013 21:20 767 0

Поставши після поєдинку у Санкт-Петербурзі перед необхідністю відігравати 11-очкову різницю, "Будівельник" чудово провів домашній матч-відповідь 1/4 фіналу Єврокубку проти "Спартака".

Суттєво додавши у заключній чверті, команда Айнарса Багатскіса здобула перемогу за рахунком 73:56 і за підсумками двох матчів (145:139) виборола путівку до півфіналу престижного європейського турніру, де зіграє з іспанським "Більбао", пише сайт Суперліги.

Щодо ходу гри, то, програвши стартову чверть, "будівельники", у складі яких з 12 очками найактивнішим гравцем став Артур Дроздов, не здалися й протягом наступних десяти хвилин не лише відіграли відставання, а й повели +9.

Третя чверть знову була за командою гостей, яка переважно завдяки вдалим діям "бігмена" Лукаса Маврокефалідіса скоротила розрив у рахунку - 54:49. Утім, ривок, організований Михайлом Анісімовим на старті заключного періоду й підхоплений Малкольмом Ділейні та партнерами, зупинити "Спартаку" було вже не під силу.