Суперліга. "Дніпро" програв "Мавпам", "Дніпро-Азот" здолав "Ферро-ЗНТУ"

13.01.2013 17:59 332 0

Завдяки чудовій грі передньої лінії "Дніпро-Азот" здобув перемогу над "Ферро-ЗНТУ" з рахунком 81:75.

Саме дует "бігменів" дніпродзержинської команди в особі Сема Малдроу й Алана Віггінса забезпечив "Азоту" перевагу, пише офіційний сайт Суперліги

Роль головного бомбардира "Ферро" на себе взяв Джеремі Шаппел, який до великої перерви відзначився 13 очками. Протягом третьої та четвертої чвертей на майданчику точилася така ж рівна напружена боротьба. І лише кидок Ігоря Сільковського під завісу гри остаточно зняв питання про переможця.

У паралельному матчі "Дніпро" зазнав чергової поразки, поступившись "Черкаським Мавпам" із рахунком 79:90.

Найвагоміший внесок у перемогу черкаської команди зробив Томас Делінінкайтіс, який відзначився 23 очками, зокрема реалізувавши 11/11 штрафних кидків.