"Будівельник" і "Дніпро-Азот" провели спаринг

06.09.2011 08:20 311 0

"Будівельник", склад якого, за винятком травмованого Костянтина Анікієнка, набув майже оптимального вигляду, зіграв другий товариський матч на передсезонних зборах у Клайпеді.

Як повідомляє прес-служба столичного клубу, суперником команди Звєздана Мітровіча цього разу стали старі знайомі з "Дніпро-Азоту", яких "будівельники" перемогли з рахунком 93:89 (22:17, 30:26, 22:21, 19:25).

Незважаючи на товариський характер гри, на паркеті розгорнулася справжня жорстка та безкомпромісна боротьба. У другій чверті "Дніпро-Азот", який грав без канадського "бігмена" Майка Фрейзера, що проходить медобстеження в Києві, навіть повів +15. І лише після великої перерви "Будівельнику" вдалося переломити хід гри та здобути перемогу.

Найрезультативнішими гравцями у складі БК "Дніпро-Азот" стали: Сірутавічус (18 очок + 4 підбирання), Прінгл (16 очок), Лоухорн (13 очок + 4 підбирання), Сокур (12 очок).

У складі БК "Будівельник": Анісімов (19 очок + 4 підбирання), Шеховіч (14 очок), МакКлінтон (13 очок + 4 підбирання), Морлі (8 очок + 7 підбирань).