Кубок світу. Буряк та Терещук здобули золото та срібло в Будапешті

13.05.2013 12:40 749 0

У Будапешті на 4-му етапі Кубка світу з сучасного п’ятиборства наші атлети здобули дві нагороди – золоту й срібну.

Ганна Буряк вдало розпочала старт, показавши у першому виді змагань – фехтуванні – другий результат. Рівно пройшовши й інші види, вона набрала 5404 пункти й першою перетнула фінішну лінію. Для Ганни – це друга перемога поспіль на етапі Кубка світу, повідомляє офіційний сайт НОК України.

Вікторія Терещук з усіх видів найкраще виступила у виїздці (3-й результат) та традиційно в комбайні (1-й час). У сумі наша чемпіонка світу-2011та бронзова призерка Олімпійських ігор-2008 набрала 5360 балів і стала срібною призеркою.

Зазначимо, що в загальному заліку Кубка світу лідирує ще одна наша співвітчизниця Ірина Хохлова – 115 очок. Слідом за нею – Вікторія Терещук з 108 пунктами. Ганна Буряк – на 5-й позиції – 89 балів.