Українка Беломоіна зупинилася за крок від подіуму на етапі багатоденки з маунтенбайку

14.03.2016 22:02 718 0

У ПАР в ці дні проходить одна з найзнаменитіших велогонок в дисципліні маунтенбайк Cape Epic.

На дорогах навколо Кейптауна виступає бронзова призерка чемпіонату світу в цій дисципліні українка Яна Беломоіна.

Українка бореться в дуеті разом з 44-річною олімпійською чемпіонкою Сабріною Спітц з Німеччини.

Після третього місця в пролозі українсько-німецька пара зупинилася за крок від п'єдесталу на першому етапі.

Беломоіна і Спітц, які виступають за команду Sport for Good, стали четвертими, показавши результат 5 годин 34 хвилини та 22 секунди.

Переможцям дня - нідерландці Робін де Гроот і представниці Швеції Єнні Стенерхаг вони програли трохи більше 12 хвилин.

У загальному заліку Беломоїна і Спітц також йдуть на четвертій сходинці з програшем 13 хвилин 21 секунду, пише Хsport.