Зевіна - дворазова чемпіонка Європи, Фролов і Борисік - срібні призери

26.11.2012 11:26 578 0

На чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який відбувся у французькому місті Шартр, українські спортсмени здобули 7 нагород.

Найвища сходинка п'єдесталу пошани підкорилася лише Дарині Зевіній, пише прес-служба НОК.

Киянка спочатку перемогла на 100-метрівці на спині. А у завершальний день змагань Даша тріумфувала і на дистанції вдвічі довшій - 2:01.97.

До речі, це - новий рекорд чемпіонатів Європи. Попередній належав теж Зевіній. Рік тому у польському Щецині вона пропливла 200 м за 2:02.25.

Сергій Фролов, для якого континентальна першість розпочалася четвертим місцем на 400 м вільним стилем й особистим рекордом на цій дистанції - 3:42.73, фінішував другим на 1500-метрівці.

Час 14:30.87 забезпечив не лише "срібло", а й особисте досягнення, яке Сергій покращив одразу майже на п'ять секунд.

"Доплив" до медалі й Ігор Борисік. На 200 м брасом він другим доторкнувся до бортика - 2:05.12. Компанію на п'єдесталі пошани йому склав Андрій Коваленко, якому дісталася "бронза" з результатом 2:05.21 - особистий рекорд.

У цьому ж виді програми серед жінок третьою стала Ганна Дзеркаль. Це найкращий час, показаний Ганною на цій дистанції в її кар'єрі.

Завершальну крапку у виступі синьо-жовтої збірної на чемпіонаті Європи поставив Андрій Говоров. На 50-метрівці батерфляєм він фінішував третім - 22.72.