Українські самбісти вибороли на чемпіонаті Європи 14 нагород

21.05.2014 10:35 153 0

У Бухаресті завершився ХХХІ чемпіонат Європи з самбо.

Українці вибороли 14 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 12 бронзових.

Свій виступ збірна України почала з однієї срібної та п’яти бронзових медалей.

Найкращий результат тут показала Аліна Соколовська, вона посіла друге місце в категорії 48 кг. Рядком нижче в цей день розташувались Тетяна Савенко (72 кг), Кирило Мельниченко (68 кг), Іван Васильчук (90 кг), Едвард Маркарян (74 кг) та Євген Кикиш (100 кг). Едвард та Євген виступали у бойовому розділі, решта атлетів – у спортивному.

На другий день українські самбісти завоювали 5 бронзових нагород (3 у спортивному розділі, 2 – в бойовому).

Бронзовими призерами європейської першості стали Аліна Бойкова (64 кг), Марина Прищепа (80 кг), Артур Саркісян (74 кг), Олексій Безотосний (62 кг) та Максим Риндовський (82 кг).

В останній день турніру українці здобули "золото". На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялася Надія Герасименко (68 кг).

Також в цей день скарбничка нашої збірної поповнилася бронзовими медалями Разміка Тонояна (+100 кг, спортивне самбо) та Валентина Молдавського (90 кг, бойове самбо), пише scu.org.ua.