Єгор Мартиненко здобуває "бронзу" етапу Кубка світу

15.07.2013 15:46 239 0

На етапі Кубка світу з триатлону в іспанському місті Паламос Єгор Мартиненко фінішував третім, вперше у кар'єрі підкоривши подіум змагань такого рівня.

Про це повідомляє прес-служба НОК.

Медаль дісталася представнику житомирської школи триатлону нелегко. Після велосипедного заїзду він був далеко від лідерів. Проте завдяки фантастичній швидкості під час заключної частини змагань – бігу – зміг не лише їх наздогнати, а й поборотися за найвищу сходинку п'єдесталу пошани! Призерів один від одного відділили лише соті секунди.

У підсумку перемога дісталася британцеві Марку Бакінгему – 1:48,50. "Срібло" виборов росіянин Дмитро Полянський – 1:48,52. А "бронза" - у Єгора Мартиненка – 1:48,53.

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав атлета та його наставників зі здобутою нагородою, висловивши впевненість, що цей успіх надихне Єгора на самовіддану працю та нові досягнення.