Жіноча пляжна збірна України зупинилася за крок від медалей ЧЄ-2013

15.07.2013 15:05 203 0

У неділю, 14-го липня, у Рандерсі (Данія) визначилися переможці чемпіонату Європи серед чоловічих і жіночих збірних команд з пляжного гандболу.

Жіночій збірній України не вистачило всього однієї перемоги, аби здобути медалі європейської першості, зазначається на сайті Федерації гандболу України.

"Синьо-жовті", пройшовши в 1/4 фіналу Туреччину (2:0), у півфіналі не змогли здолати опір збірної Данії - 0:2.

У "бронзовому" поєдинку команда Валентина Вакули та Майї Карбунар програла Норвегії - 1:2.

Чоловіча збірна України у чвертьфіналі по буллітах програла сербам - 1:2. Продовживши боротьбу за п'яте місце, українці програли і там - іспанцям 0:2. У підсумку - 6-е місце.

Перемогу у жіночій частині здобула команда Угорщини, яка обіграла Данію 2:1, а у чоловічій у фіналі Росія програла Хорватії 0:2.