Нінковіч та Юссуф провели останні репетиції перед ЧС

08.06.2010 09:16 366 0
На вихідних гравці "Динамо" провели останні товариські матчі за свої збірні у сезоні 2009/10.

Збірна Румунії, яка програла у двох поспіль контрольних зустрічах, сповна відігралася на Гондурасі - 3:0. У ворота учасників Кубку світу-2010 влетіли три м'ячі. Динамівець Тіберіу Гіоане провів на полі весь другий тайм.

Цікавий поєдинок двох учасників "мундіалю" відбувся у Белграді. Збірна Сербії у захоплюючому трилері перемогла Камерун 4:3. Мілош Нінковіч вийшов на поле на 57-й хвилині, коли його партнери вже встигли відзначитися чотири рази.

Також останню репетицію перед поїздкою в ПАР провела команда Нігерії. У поєдинку з Північною Кореєю "суперорли" впевнено перемогли 3:1. Айіла Юссуф вступив в гру після перерви, замінивши Тайво.