Екстра-ліга. В останньому матчі року Енергія здолала Сокіл і вийшла на друге місце

28.12.2016 11:02 860 0

Матчем між Енергією та Соколом завершився останній тур Екстра-ліги у 2016 році, який мав порядковий тринадцятий номер.

Енергія першою зробила заявку на перемогу, коли незадовго до перерви зробила рахунок 2:0 на свою користь, інформує сайт Асоціації футзалу України.

На початку другої половини матчу стан справ для Сокола у цьому матчі став критичним - 3:0 на користь "енергетиків".

Однак, ближче до екватору другої 20-хвилинки Сокіл відповів своїми двома голами. Тим не менш, радість підопічних Романа Ковальчика була недовгою.

На 33-й хвилині Михайло Грицина скористався прострілом від свого старшого брата Миколи й оформив дубль у цьому поєдинку.

Після цього "соколи" пішли грати з п’ятим, але реалізувати свою штучну більшість їм вдалося лише за кілька секунд до фінальної сирени. Таким чином, 4:3 на користь Енергії, яка вийшла на друге місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат України-2016/17 з футзалу

Екстра-ліга

Матч 13-го туру

26 грудня

Енергія (Львів) - Сокіл (Хмельницький) 4:3 (2:0)
Голи: Кордоба (18), Мих. Грицина (20, 33), Кузь (23) – Лисенко (26), Педяш (31), Шеремета (40)

Турнірне становище: ХІТ - 37 (13), Енергія - 25 (13), Продексім - 24 (13), Локомотив, Ураган - по 23 (13), Титан-Зоря - 22 (13), Сокіл - 16 (13), Кардинал - 8 (13), ЛТК/ІнБев/НПУ - 7 (13), Юні-Ламан - 2 (13).