Чорноморець у товариській грі розгромив чемпіонів України серед аматорів

02.02.2016 17:03 487 0

У вівторок, 2 лютого, на футбольному полі НТБ Чорноморець у Совіньоні відбулися два тренувальні матчі.

Чорноморець зустрічався з чемпіоном України серед аматорів клубом Балкани із села Зоря (Одеська область).

Кожна гра складалася з двох таймів по 30 хвилин, інформує офіційний сайт одеського клубу.

У першому поєдинку впевнену перемогу здобули "моряки" - 3:0 (2:0). Голи забили Кабаєв (12), Татарков (23) і Мурашов (44).

Склад Чорноморця: Безрук, Мартиненко, Азацький, Петько, Філімонов, Куценко, Кабаєв, Татарков, Ковалець, Мурашов і футболіст на перегляді.

У другій грі була зафіксована нічия - 0:0. Склад Чорноморця: Безрук (Кожухар, 31), Є. Захарченко, Гадрані, Переверза (Щетінін, 5), Калітов, Смірнов, Стефурак, Туманян, Мусолітін, Старіков, Барілко (Попов, 31).

Нагадаємо, перед цим Чорноморець провів два спаринги з Миколаєвом.