"Дніпро" прорвало

14.03.2010 17:55 683 0

Дніпропетровський "Дніпро" після серії нічиїх у весняній частині сезону здобув першу премогу. У 20 турі Прем`єр-Ліги команда Володимира Безсонова на "Дніпро-Арені" з рахунком 2:0 переграла столичну "Оболонь".

Після несподіваного від`їзду до "Кривбаса" Юрія Максимова, "Оболонь" не втратила свого обличчя і при новому керманичу - Сергію Ковальцю.

Кияни у першому таймі добряче попсували нерви господарям, яким нічого не вдавалося в атаці, за виключенням удару Самодіна, після якого м`яч потрапив у стійку воріт Товта.

"Оболонь" не форсувала події і надійно грала в захисті, краще контролюючи м`яч. Хоча за всю гру "пивовари" лише одного разу потурбували Лаштувку, коли чеху довелося вступити у гру після удару Фартушняка.

На 57-й хвилині не витримали нерви у воротаря гостей. Після пасу на хід Назаренка Товт у штрафній збив Ротаня, і суддя призначив справедливий пенальті. З 11 метрів Назаренко пробив незграбно по центру воріт, і Товт відбив ногами, але на добивання першим був Самодін, котрий перкинув головою м`яч через воротаря - 1:0.

Забитий гол похитнув упевненість у собі "Оболоні", а "Дніпро" заграв більш розкуто і через 9 хвилин знову забив.

Гольову передачу на свій рахунок записав Назаренко, який накинув на дальню штангу, де Калиниченко ударом головою переправив м`яч у ворота з кількох метрів - 2:0.

У наступні 20 хвилин "Дніпро" міг збільшити рахунок, а "Оболонь" вже догравала матч, змирившись з поразкою. Спочатку Назаренко ударом з 12 метрів ледве не зніс поперечку воріт, а під завершення матчу Коноплянка не зумів переграти Товта, а Самодін з метра не влучив у ворота...

"Дніпро" - "Оболонь" - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Самодін (57), 2:0 - Калиниченко (66)

Нереалізований пенальті: Назаренко (57)

"Дніпро": Лаштувка, Самодін, Чеберячко, Русол, Денисов, Пашаєв, Холек, Калиниченко, Назаренко, Ротань (Кравченко 59), Коноплянка.

"Оболонь: Товт, Клименко (Фартушняк, 75), Лозинський, Сибіряков, Яворський, Іващенко, Куценко (Онисько 62), Васильєв, Конюшенко, Котенко, Валєєв

Попередження: Холек (9).