У Манчестері нічия на користь "Порту"

07.04.2009 23:58 472 0

Перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів міг закінчитися сенсаційною перемогою "Порту" у двобої з "Манчестер Юнайтед" на "Олд Траффорд". Але футбол - це не завжди логіка і в результаті нічия 2:2, якою можуть бути задоволені як і господарі так і гості.

У першому таймі "МЮ" лише двічі влучив у площину воріт "Порту", а португальці аж шість разів, і Ван Дер Сару довелося попрацювати, щоб ще у першій 45-хвилинці його команда не втратила шанси хоча б на нічию.

Класу "МЮ" гості протиставили швидку гру на контратаках і тотальний пресинг, який часом дуже сильно нервував манкуніанців.

Вже на 3 хвилині удар Лісандро Лопеса під поперечку й ван дер Сар у польоті переводить м`яч на кутовий. Але вже через хвилину кіперу "МЮ" довелося витягати м`яч із сітки воріт. Спочатку обрізка поблизу свого штрафного Роналду, потім помилка Евра і Родрігес з 16 метрів пробиває у кут воріт британців - 0:1.

Але і на цьому не все. Ще разів з чотири довелося ван дер Сару рятувати команду у першій половині гри після ударів того ж Лопеса, Халка та Мейрелеша.

На це все "МЮ" відповів ударом головою Роналду, після якого довелося вступити в гру вже Ельтону, а на 15 хвилині господарі відігралися.

Після перепасовки біля своєї штрафної досвідчений Бруну Алвеш замріявся і відав пас назад і прямо в ноги Руні, який таким подарунком не міг не скористатися і спокійно переграв Елтона, зрівнявши рахунок у грі - 1:1.

У другому таймі обидві команди дещо скинули оберти і моментів біля обох воріт стало менше. Більш зосереджено розпочав грати "МЮ", перекриваючи вільні зони для швидких португальців.

З 50 по 65 хвилини двічі довелося вступати в гру Ельтону після небезпечних ударів Руні та Пака. Гості відповіли небезпечним ударом в нижній кут воріт Родрігеса і тут вже довелося "стелитися" ван дер Сару, котрий перевів м`яч на кутовий.

Під завершення гри і "МЮ" і "Порту" намагалися вирвати перемогу і навіть двічі забили.

На 85-ій хвилині іде вкидання ауту на Руні і той п`ятою скидає на 11-метрову позначку, де Тевез, який вийшов на заміну, грає на випередження і вбиває м`яч сітку воріт "Порту" - 2:1.

Було б більше ніж не справедливо, програй в цій грі "Порту", і футбольний бог був на стороні португальців, хоча б тому, що не дав їм поступитися.

Після прострілу з правого флангу Маріано опинився сам на сам  з ван де Саром на дальній штанзі і проштовхнув м`яч у ворота "МЮ" - 2:2.

Вже в доданий час міг вирвати перемогу Гіггз, але зі штрафного з метрів 22 не поцілив у ворота.

На продовження гольового шоу у команд вже не вистачило часу, але бажання залишиться на матч-відповідь.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Чвертьфінал. Перший матч.

"Манчестер Юнайтед" (Англія) - "Порту" (Португалія" - 2:2 (1:1)
Гол: 0:1 - Родрігес (4), 1:1 - Руні (15), 2:1 - Тевес (85), 2:2 - Гонсалес (89)

"МЮ": ван дер Сар, Евра, Роналду, Руні, Пак Чжи Сун (Гіггз, 59), Відіч, Каррік, Скоулз (Тевес, 72), О'Ші, Еванс (Г. Невілл, 72), Флетчер

"Порту": Елтон, Бруну Алвеш, Лучо, Лісандро, Родрігес (Маріано, 80), Халк, Роланду, Мейрелеш (Коста, 79; Андрес Мадрід, 90+4), Сепунару, Фернандо, Сіссохо

Попередження: Бруну Алвеш (76), Елтон (90+5)