Прем'єр-ліга. "Кривбас" на виїзді перемагає "Зорю". Всі матчі ОНОВЛЕНО

31.08.2008 19:00 699 0

31 серпня

"Шахтар" - "Металург" 3 2:2 (2:0)

Голи: 1:0 Фернандіньо (35 пен.), 2:0 Селезньов (45), 2:1 Челядинський (73), 2:2 Алозіє (80)

"Шахтар": Худжамов, Єзерський (Ільсіньо, 46), Чигринський, Кучер, Шевчук, Левандовскі, Гай, Фернандіньо, Вілліан, Селезньов (Гладкий, 72), Адріано (Морено, 56)

"Металург" З: Постранський, Польовий, Челядинський, Невмивака, Тигорєв, Аржанов, Степаненко, Вернидуб, Алозіє, Лазарович (Годін, 61), Силюк (Кабанов, 90+3)

Попередження: Фернандіньо, - Алозіє, Степаненко, Невмивака

"Зоря" - "Кривбас" 1:2

Голи: Джихані, 74 - Бартуловіч, 3, 59

"Зоря": Тлумак, Гаврюшов, Омоко, Коротецький, Болохан, Каменюка, Скоба (Костюк, 43, Цимакурідзе, 63), Шевчук, Райчевіч, Гомес, Джихані

"Кривбас": Боровик, Сердюк, Грановський, Шагойко, Ковальчук, Мелащенко (Котелюх, 70), Костишин (Опря, 90+1), Бартулович, Бюлюкбаші, Булку, Ібанда (Рожков, 62)

Попереджені: Скоба, Гаврюшов - Бартулович, Булку

Видалені: Рожков (71), Гаврюшов (78)

Після перемоги над "Шахтарем" у минулому турі підопічні Павлова у гостях розібралися зі ще однією командою з Донецької області. "Ворскла" весь матч мала невелику перевагу і 33-ій хвилині це вилилось у гол Сачко. У середині другого тайму "Іллічівець" зрівняв рахунок, але не надовго. Точні удари Маркоскі та Джурічіча вивели полтавчан на 2-у позиції, як мінімум, на 24 години.

30 серпня

"Іллічівець" - "Ворскла" 1:3 (0:1)

Гол: 0:1 - Сачко (33), 1:1 - Воробей (63), 1:2 - Маркоскі (69), 1:3 - Джурічіч (76)

Попередження: Кірільчик (40), Краснопєров (44), Кулаков (52), Джурічіч (89)

"Іллічівець": Шуховцев, Камдем-Камдем, Нефьодов, Чучман, Мельник, Оберемко, Ситник (Савін, 72), Кірільчик (Кашевський, 46), Ярошенко, Воробей, Беганський (Ліма, 59)

"Ворскла": Долганський, Даллку, Джурічіч, Цуррі, Краснопєров, Кулаков (Главіна, 64), Ярмаш, Єсін, Маркоскі (Деспотовскі, 85), Кравченко, Сачко (Янузі, 78)

"Харків" і "Карпати" розписали мирову. На точний удар головою Батісти своїм голом відповів Фурта, який вийшов на поле за 10 хвилин до цього.

ФК "Харків" - "Карпати" 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Батіста (65), 1:1 - Фурта (84)

Попередження: Ткачук (4), Мілько (17), Годвін (69), Стойко (81), Голодюк (89)

"Харків": Стойко, Городов, Комарницький, Соколенко, Панковець, Козоріз (Касьянов, 57), Мілько, Іванов, Сучков (Платон, 85), Рібейро (Білий, 79), Батіста

"Карпати": Романенко, Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Пшеничних (Голодюк, 46), Кобін, Годвін, Ощипко, Ткачук, Худоб'як (Фурта, 72), Фещук (Зеньов, 64)

Сімферопольська "Таврія" контролювала хід зустрічі, але ,вочевидь, проти цього був їхній голкіпер Саша Тодіч. Спочатку він пропустив м'яч під рукою після несильного удару головою Косиріна, а потім Саша ще раз дозволив Олександру забити: після подачі справа Тодіч пішов на перехоплення і зловив цю передачу, але відразу ж випустив м'яч, Косиріну залишалося з 5-ти метрів не промахнутися по пустим воротам. Через 10 хвилин після 2-ого голу нападника одеситів свій перший гол за "Чорноморець" забив Вітті головою після подачі справа. Гоменюк лише відквитав один м'яч.

"Таврія" - "Чорноморець" 1:3 (0:0)

Гол: 0:1 - Косирін (54), 0:2 - Косирін (59), 0:3 - Вітті (68), 1:3 - Гоменюк (85)

Попередження: Галюза (23), де ла Аса (36), Мельник (37), Вітті (45), Белецький (73), Шмаков (90)

"Таврія":Тодіч, Ільницький, Назаров, Добре, Галюза, Гайдучек, Шмаков, Любеновіч, Ідахор, Гігіадзе (Зборовський, 67), Гоменюк

"Чорноморець": Руденко (Приходько, 86), Мжаванадзе, Ніжегородов, Шандрук, Гришко, Белецький, Мельник, Луценко (Корнєв, 33), де ла Аса, Вітті, Косирін