Калина не допоміг - "Спартак" розгромлений у московському дербі (ОНОВЛЕНО)

12.07.2008 17:09 560 0

Коли Черчесов змінив Калиниченка, "Спартак" програвав ЦСКА уже у три м'ячі у столичному дербі Росії. Сьогодні, 12 липня, в рамках 13-го туру російською Прем'єр-ліги номінальний гість ЦСКА розтрощив московський "Спартак" 5:1.

У першому таймі бразильський форвард ЦСКА Вагнер Лав оформив хет-трик. Спочатку він виявився найспритнішим у штрафному "Спартака" після розіграшу стандарту, потім головою замкнув навіс Алана Дзагоєва, а незадовго до перерви реалізував вихід сам на сам.

У другому таймі Мілош Красіч точним ударом головою збільшив перевагу ЦСКА. У складі червоно-білих гол престижу забив Нікіта Баженов, а турок Еркін Джанер ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок.

Цікаво, що під час матчу в Лужніках вболівальники червоно-білих влаштували акцію протесту. За рахунку 0:4 вони демонстративно обернулися спиною до поля.

"Спартак" - ЦСКА - 1:5

Гол
и: 0:1 - Вагнер (15), 0:2 - Вагнер (33), 0:3 - Вагнер (44), 0:4 - Красіч (51), 1:4 - Баженов (68), 1:5 - Джанер (77).

"Спартак": Плетікоса, Ковач, Іранек, Фатхі (Прудніков, 58), Штранцль, Ковальчук, Моцарт, Тітов, Калиниченко (Баженов, 46), Бистров, Павлюченко (Дзюба, 60).

ЦСКА: Акінфєєв, В.Березуцький, Ігнашевич, А. Березуцький, Одіа, Шемберас, Жирков (Джанер, 70), Мамаєв (Рахіміч, 78), Дзагоєв (Рамон, 73), Красіч, Вагнер Лав.

В іншому матчі 13 туру "Амкар" обіграв "Луч-Енергію".

"Амкар" - "Луч-Енергія" - 2:0

Гол
и: 1:0 - Кушев (26), 2:0 - Дуймовіч (48)

"Амкар": Нарубін, Сіраков, Гаал, Бєлоруков, Попов, Грішин (Старков, 69), Пєєв, Дрінчіч, Дуймовіч (Черенчіков, 85), Кушев (Волков, 80), Сікіміч.

"Луч-Енергія": Чех, Дакоста, Смірнов, Новковіч, Леандро, Кузнецов, Булига, Вуйовіч, Стрельцов (Шевченко, 57), Гвазава (Черногаєв, 73), Алвес.

Третій матч дня закінчився нульовою нічиєю ярославльського "Шинника" та самарських "Крильєв".

"Шинник" - "Крилья Совєтов" - 0:0

"Шинник": А.Стєпанов, Бурченко, Рікарду, Вьєштіца, Бруну Башту (Олєксіч, 46), Бояринцев, Семочко, Лайзанс, Горавскі (Ротенберг, 85), Монарєв (Яшин, 81), Хазов.

"Крилья Совєтов": Лобос, О Бом Сок, Бут, Бєлозьоров, Дос Сантос, Ескобар (Бобер, 76), Калачев (Савін, 55), О.Іванов, Ярошик, Тіхонов (Таранов, 86), Коллер.