Головне

Ворскла перемогла АІК, Коньяспор розгромив БАТЕ: результати матчів кваліфікації Ліги конференцій

22.07.2022 08:08 3797 0
Відбулося 47 матчів
Ворскла перемогла АІК, Коньяспор розгромив БАТЕ: результати матчів кваліфікації Ліги конференцій

21 липня відбулися перші матчі другого кваліфікаційного етапу Ліги конференцій сезону 2022/23 років.

Зокрема, полтавська Ворскла святкувала перемогу над шведським АІКом (3:2).

Ліга конференцій 2022/23
2-й кваліфікаційний етап
Перший матч
21 липня

Кизилжар (Казахстан - Осієк (Хорватія) 1:2 (0:0)

Кайрат (Казахстан) - Кішварда (Угорщина) 0:1 (0:0)

Тобол (Казахстан) - Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) 2:0 (0:0)

Лієпая (Латвія) - Янг Бойз (Швейцарія) 0:1 (0:0)

Арарат-Вірменія (Вірменія) - Пайде (Естонія) 0:0 (0:0)

Валмієра (Латвія) - Шкендія (Північна Македонія) 1:2 (1:1)

Македонія ГП (Північна Македонія) - ЦСКА (Болгарія) 0:0 (0:0)

Зіра (Азербайджан) - Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) 0:3 (0:2)

Копер (Словенія) - Вадуц (Ліхтенштейн) 0:1 (0:0)

КуПС (Фінляндія) - Мілсамі (Молдова) 2:2 (0:0)

Лех (Познань, Польща) - Динамо (Батумі, Грузія) 5:0 (3:0)

Молде (Норвегія) - Ельфсборг (Швеція) 4:1 (0:1)

Сабуртало (Грузія) - Стяуа (Румунія) 1:0 (1:0)

СІК (Фінляндія) - Ліллестрем (Норвегія) 0:1 (0:0)

Погонь (Польща) - Брондбю (Данія) 1:1 (0:1)

Ружомберок (Словаччина) - Рига (Латвія) 0:3 (0:2)

Судува (Литва) - Віборг (Данія) 0:1 (0:0)

Антверпен (Бельгія) - Дріта (Косово) 0:0 (0:0)

Б36 Торсхавн (Фарерські острови) - Тре Фіорі (Сан-Марино) 1:0 (0:0)

Базель (Швейцарія) - Крузейдерс (Північна Ірландія) 2:0 (1:0)

Ворскла (Україна) - АІК (Швеція) 3:2 (2:2)

Гзіра (Мальта) - Раднічкі (Сербія) 2:2 (0:1)

Левські (Болгарія) - ПАОК (Греція) 2:0 (2:0)

Фегервар (Угорщина) - Габала (Азербайджан) 4:1 (1:1)

Петрокуб (Молдова) - Лачі (Албанія) 0:0 (0:0)

Рапід (Австрія) - Лехія (Гданськ, Польща) 0:0 (0:0)

Сент-Джозефс (Гібралтар) - Славія (Чехія) 0:4 (0:3)

Спарта (Чехія) - Вікінг (Норвегія) 0:0 (0:0)

Аріс (Кіпр) - Нефтчі (Азербайджан) 2:0 (0:0)

Хапоель (Ізраїль) - Динамо (Мінськ, Білорусь) 2:1 (1:0)

Клуж (Румунія) - Інтер (Андорра) 3:0 (2:0)

Башакшехір (Туреччина) - Нетанія (Ізраїль) 1:1 (0:1)

Аріс (Греція) - Гомель (Білорусь) 5:1 (3:1)

Расінг (Люксембург) - Чукарічкі (Сербія) 1:4 (1:2)

Шепші (Румунія) - Олімпія (Словенія) 3:1 (1:1)

АЗ (Нідерланди) - Тузла (Боснія і Герцеговина) 1:0 (1:0)

Вележ (Боснія і Герцеговина) - Хамрун (Мальта) 0:1 (0:1)

Рієка (Хорватія) - Юргорден (Швеція) 1:2 (1:1)

Спартак (Словаччина) - Ньютаун (Вельс) 4:1 (3:1)

Мотервелл (Шотландія) - Слайго (Ірландія) 0:1 (0:1)

Сент-Патрікс (Ірландія) - Мура (Словенія) 1:1 (0:1)

БАТЕ (Білорусь) - Коньяспор (Туреччина) 0:3 (0:1)

Влазнія (Албанія) - Університатя (Румунія) 1:1 (0:1)

Ракув (Польща) - Астана (Казахстан) 5:0 (2:0)

Брейдаблік (Ісландія) - Будучност (Чорногорія) 2:0 (0:0)

Вікінгур (Ісландія) - Нью Сейнтс (Вельс) 2:0 (1:0)

Гімарайнш (Португалія) - Пушкаш Академія (Угорщина) 3:0 (2:0)

Коментарі ()