Дебют Зінченка у Кубку Англії: українець зізнався, про що говорив Гвардіола у роздягальні

07.01.2018 11:50 3122 0
 Пеп Гвардіола/MCFC Twitter

Правильні слова головного тренера Хосепа Гвардіоли у матчі на Кубок Англії допомогли Манчестер Сіті перемогти Бернлі 4:1.

Про це розповів український легіонер Сіті Олександр Зінченко.

У перерві матчу 1/32 фіналу при рахунку 0:1 на користь Бернлі, Гвардіола дав установи і в другому таймі Ман Сіті забив чотири голи.

"У перерві Гвардьола сказав, що ми добре граємо, а в другому таймі треба було трохи додати в плані останнього пасу і удару. Було дуже складно забити перший гол, так як Бернлі добре захищається. Після того, як ми відігралися, стало легше", - зізнався Зінченко.

"Звісно, відчуваю сильні емоції, ми ж перемогли. Отримав новий досвід. Думаю, ми контролювали гру всі 90 хвилин, не рахуючи епізоду з голом Бернлі, - цитує прес-служба Ман Сіті Зінченко.

Раніше у мережі з'явилося відеонарізка епізодів матчу за участю Зінченка.

Також раніше Гвардіола зазначив, що у нього є відчуття, що Зінченко ще допоможе Манчестер Сіті.