Форвард Динамо визнаний кращим гравцем Аргентини

24.12.2015 11:18 609 0

Орендований у київського Динамо нападник Марко Рубен завоював престижну нагороду "Олімпія", як кращий футболіст Аргентини 2015.

У категорії гравців, які виступали в місцевому чемпіонаті Рубен випередив Карлоса Тевеса з Бока Хуніорс і Карлоса Санчеса, що грає за Рівер Плейт, інформує прес-служба Динамо.

Марко забив у чемпіонаті Аргентини 21 гол, що значною мірою посприяло завоюванню його командою Росаріо Сентраль третього місця.

Клуб також став фіналістом Кубка Аргентини і завоював право наступного року взяти участь у Кубку Лібертадорес.

Зазначимо, що Ліонель Мессі, який захищає кольори каталонської Барселони був визнаний кращим, серед футболістів, які грають за кордоном.

Раніше стало, що Рубен може перейти в Сан-Паулу, а кияни готові продати його за 6 млн. доларів.

Також повідомлялося, що Марко Рубен хоче залишитися в Росаріо Сентраль, незважаючи на пропозиції від європейських клубів.