Чорноморець розгромив чемпіона Миколаївської області

30.06.2014 17:21 496 0

У неділю, 29 червня, на стадіоні у Совіньоні Чорноморець провів тренувальну гру з Торпедо (Миколаїв).

Суперник "моряків" є чемпіоном Миколаївської області та виступає у першості України серед аматорів, пише офіційний сайт одеситів.

Чорноморець здобув переконливу перемогу з рахунком 5:1 (2:0). Голи забили: Окріашвілі (13), Аржанов (37), Слінкін (68), Кулішенко (78), Марковський (88) - Хохлов (90+1).

Склад Чорноморця (1-й тайм): Безотосний, Тейку, Мартиненко, Опанасенко, Зубейко, К. Ковальчук, Гай, Аржанов, Окріашвілі, Балашов, Фомін; у 2-му таймі на заміну виходили Паст, Іллой-Айєт, Кабаєв, Смірнов, Луценко, Данченко, Кулішенко, Діденко, Яворський, Насімі, Слінкін, Марковський.

На 76-й хвилині арбітр зустрічі Віктор Швецов вилучив з поля миколаївця Ігоря Барського (з правом заміни).

Нагадаємо, перед цим Чорноморець розгромив власну "молодіжку".