Наставник "Севастополя": Команда, як мінімум, не повинна була програти

26.09.2010 08:51 197 0

ПФК "Севастополь" не повинен був програвати у матчі 10 туру з "Іллічівцем" (2:4). Про це на післяматчевій прес-конференції розповів в.о головного тренера "Севастополя" Олег Лещинський.

"Команда, як мінімум, не повинна була програти! А то й виграти! Маючи повну перевагу в першому таймі, маючи порядка п'яти- шести моментів у другому таймі, на жаль, ми забили м'яч тільки з пенальті. Я не применшую заслуг Маріуполя. Усе, що летіло в наші ворота - прилетіло, усе, що летіло у ворота суперника - попадало в поперечину, у штангу, у воротаря, у гравців, повз ворота.

Є над чим працювати - будемо працювати! Я думаю, усім командам, що грали з нами, було не легко. Можемо обіцяти усім командам, нелегке, важке життя, коли вони будуть грати з нами й, думаю, це наша не остання перемога й не остання поразка. Будемо прагнути, щоб їх було якнайменше, - цитує тренера ua-football.com.