"Таврія" переграла "Тирасполь" і вийшла на "Ренн"

13.07.2008 21:04 399 0
Сімферопольська "Таврія" вийшла до третього раунду розіграшу Кубка Інтертото. Після нічиєї (0:0) у першій грі з ФК "Тирасполь" у матчі-відповідь український клуб переміг з рахунком 3:1. Рахунок на 10 хвилині відкрив Любенович, який пробив з 13 метрів у верхній кут воріт молдавської команди.

На 45 хвилині рахунок подвоїв Гоменюк, якому вдався удар з гострого кута. На 50 хвилині ударом глоовою Гігіадзе робить рахунок 3:0.

На 92-ій хвилині гості відквитали один гол, відзначився Булат. У 3 раунді Кубка Інтертото суперником команди Михайла Фоменка стане французький "Ренн".

"Таврія" (Україна) - "Тирасполь" (Молдова) - 3:1 (2:0)
Голи: Любенович 10, Гоменюк 45, Гігіадзе 50 - Булат 90+2

"Таврія": Дикань, Галюза, Хайдучек, Голайдо, Назаров, Бойко (Донець 64), Ільницький, Гоменюк (Зборовський 75), Ідахор, Любенович (Ковпак 81), Гігіадзе.

"Тирасполь": Журик, Вербецький, Додул, Рева, Сидоренко, Намашко (Секрієру 66), Рудак, Солодяк, Суворов, Бондарчук (Порфіряну 46), Карпович.

Попередження: Солодяк 55.