Кубок IBU. Долль виграв "індивідуалку", Кільчицький прийшов 5-м

29.11.2013 16:40 366 0

Оптимістичні результати в індивідуальній гонці другого етапу Кубка IBU показали наші чоловіки.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, серед 131 біатлоніста, що значилися в стартовому протоколі, знайшлося всього троє, які зуміли пройти 20-кілометрову дистанцію без штрафу.

Одним з абсолютних снайперів став Віталій Кільчицький. Завдяки стовідсотковій точності українець зумів зайняти високе п'яте місце - найкраще в історії власних виступів на етапах Кубка IBU.

А переміг німець Бенедикт Долль - на вогневих рубежах він допустив лише одну помилку, а у швидкості і зовсім рівних йому було мало.

Друге місце - у канадця Брендан Гріна, а третю сходинку подіуму зайняв найтитулованіший учасник гонки - росіянин Максим Чудов.