Чоловіча збірна України у спарингу здолала Македонію

30.07.2013 09:17 376 0

Національна збірна України, укомплектована переважно гравцями Суперліги, провела другий спаринг у Словенії, здобувши перемогу над командою Македонії з рахунком 69:60.

На відміну від попередньої зустрічі зі словенцями (46:76), цього разу команда Майка Фрателло здебільшого контролювала хід подій на паркеті, вигравши стартову чверть з восьмиочковою перевагою, пише офіційний сайт Суперліги.

І хоча ще до великої перерви суперник скоротив відставання до мінімуму, вийти вперед екс-гравцеві "Черкаських Мавп" і "Донецька" Войдану Стояновскі та партнерам жодного разу так і не вдалося.

11 очками у складі української команди відзначився Ігор Зайцев ("Азовмаш"). По 10 очок здобули Денис Лукашов ("Азовмаш") і Леонід Стефанишин ("Політехніка-Галичина"), по 8 очок - Станіслав Тимофеєнко ("Дніпро") й Артем Пустовий ("Хімік").

Збірна України продовжить підготовку до Євробаскету-2013 у Києві, а 8-го серпня вирушить на міжнародний товариський турнір до Сербії.