Чемпіонат Європи (U18). Україна програла сербам у втішному турнірі

05.08.2011 23:44 422 0

У матчі за 9-12 місця чоловіча кадетська збірна України зазнала поразки від сербських однолітків із рахунком 69:99 (20:20, 18:32, 24:21, 7:26).

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Після рівної боротьби у стартовій чверті, яка завершилася з рахунком 20:20, підопічні Станіслава Медведенка провалили другу десятихвилинку, поступаючись Сербії за підсумками першої половини матчу - 38:52. У третьому періоді українські баскетболісти спробували скоротити відставання. Однак, здобувши протягом заключних десяти хвилин лише 7 очок, у підсумку зазнали болючої поразки.

Вадим Прокопенко став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 23 очками, 7 підбираннями та 4 блок-шотами. 19 очок, 8 підбирань і 4 передачі записав на свій рахунок Владлен Бережний. 10 очок і 4 підбирання в активі Євгена Сахнюка.