"Бостон" – за крок до чемпіонства

13.06.2008 11:16 535 0

Вперше у цьогорічному плей-офф "Лос-Анджелес Лейкерс" програв домашній матч. "Бостон Селтікс" майже зняв питання про переможця фінальної серії. Адже тепер, щоб здобути чемпіонство, каліфорнійцям потрібно зробити майже неможливе  – перемогти у фінальній серії, поступаючись з рахунком 1:3. Поки що це не вдавалось жодній команді за всю історію НБА.

"Лейкерс" вели у другій чверті з рахунком 45:21, у середині третьої – 70:50, проте за п'ять хвилин до закінчення останньої чверті "Бостон" видав відрізок: 21:3, що дозволило йому вийти уперед і вже не віддавати ініціативи.

Тепер на боці "Селтікс" всі переваги, які лише можна уявити: психологіча, свого майданчика, нарешті, право на помилку. У "Лейкерс" нічого цього немає.

Лейкерс - Бостон - 91:97 (35:14, 23:26, 15:31, 18:26)
Лейкерс: Одом (19 + 10 підбирань), Брайант (17 + 10 передач + 4 перехвати), Гасоль (17 + 10 підбирань), Фішер (13), Радмановіч (10), Аріза (6 + 5 підбирань), Вуячіч (3), Фармар (3), Уолтон (3)
Бостон: Пірс (20 + 7 передач), Аллен (19 + 9 підбирань + 3 перехвати), Поузі (18), Гарнетт (16 + 11 підбирань), Хауз (11), Рондо (5), Поу (3 + 5 підбирань), Браун (3)

Фото Reuters

Рахунок у серії 1:3. Наступна гра відбудеться у неділю, 15 червня, у Лос-Анджелесі.