Чемпіонат Європи. Збірна України програла Азербайджану у серії пенальті і завершила виступ. Інші матчі

25.01.2010 22:56 605 0

Чемпіонат Європи з футзалу

Будапешт, Угорщина

1/4 фіналу

25 січня

Україна - Азербайджан - 3:3 (2:2) - по пенальті 2:4

Голи: 1:0 - Романов (1), 1:1 - Фарзалієв (3), 2:1 - Чепорнюк (11), 2:2 - Тьяго (18), 2:3 - Біро Жаде (25), 3:3 - Кондратюк (34)

На 40-й хвилині Легчанов не реалізував 10-метровий штрафний удар.

Україна: Лисенко (Корнєєв) - Павленко, Легчанов, Чепорнюк, Кондратюк, Овсяніков, Замятін, Рогачов, Сільченко, Іванов, Романов

Українці відкрили рахунок уже на першій хвилині завдяки влучному удару Михайла Романова в ближній кут.

Втім, азербайджанці недовго були в ролі наздоганяючих, і вже через дві хвилини відновили паритет. Відзначився Фарзалієв.

У середині тайму українці знову вийшли вперед. Валерій Легчанов сильно пробив здалеку, воротар парирував, але Денис Овсяніков першим встиг на добивання, хоча авторство голу офіційний сайт УЄФА приписав Сергію Чепорнюку.

Але наприкінці першої половини зустрічі кавказці знову відігралися. Після розіграшу кутового Тьяго поцілив просто в дев'ятку.

У другому таймі азербайджанські футзалісти вийшли вперед після розіграшу штрафного. Лисенко не зреагував на постріл низом у виконанні Біро Жаде.

Однак на 34-й хвилині Чепорнюк завдав сильного удару по воротах, голкіпер відбив, але Олександр Кондратюк на добиванні з лівого флангу пробив у дальній кут. Нічия 3:3.

За 15 секунд до фінальної сирени кавказці збили Легчанова і заробили 6-й фол. Найкращий виконавець 10-метрових ударів в Україні - Валерій Легчанов цього разу пробив вище воріт...

Перед серією пенальті у воротах України замість Лисенка з'явився Владислав Корнєєв.

Серія пенальті:

1:0 - Замятін, 1:1 - Сержао, 2:1 - Романов, 2:2 - Тьяго, 2:2 - Павленко не забив (воротар), 2:3 - Біро Жаде, 2:3 - Чепорнюк не забив (воротар), 2:4 - Фарзалієв

Чехія - Італія - 3:3 (1:2) - по пенальті 3:1