"Шахтар" помстився за "Дніпро" ВІДЕО

28.10.2009 21:25 935 0

Уперше за роки незалежності України Кубок України буде розіграний на вирішальній стадії без київського ""Динамо".  У чвертьфіналі Кубку турніру "Шахтар" з рахунком 2:0 переміг київське "Динамо".

Гра, як і  очкувалося, стала рівня Ліги Чемпіонів. Обидві команди мали можливості для взяття воріт, але чомусь забивав лише "Шахтар".

Газзаєв своїм стартовим складом здивував, на відміну від Луческу. Гра в три номінальних форварди киян мабуть мала принести результат. Але ні Кравець, ні той же Мілевський не показали рівня гри, який міг би переграти "Шахтар".

Великий РЕСПЕКТ Шевченку, який перед матчами збірної у плей-офф довів, що його кращі роки не позаду.

Тепер що  стосується моментів і голів.

Перший гол - це хай буде на совісті Богуша. Звичайно, мокре поле, нервова гра, але цей матч міг стати ренесансом воротаря, а може завершитися його прірвою.

У другому таймі гри "Динамо" було не впізнати - чи не жодного удару у площину воріт. Незрозуміло чому, але безпорадність флангів змусила Газзаєва випустити спочатку Ярмоленка, який отримавши картку, та проавливши кілька інших епізодів був замінений на Гусєва.

Наприкінці гри сталася "реабілітація" суддів щодо "Динамо". Після пробиття штрафного Вукоєвіч злегка штовхнув Кучера в спину, а той упав, неначе його бив по корпусу Кличко, причому одразу серією.

Можна консттатувати одне - Луческу переграв Газзаєва, особливо у боротьбі півзахисту та нападу. Єдним контраргументом киян був Шевченко, який став кращим гравцем гри. Зусиль одного нападника виявилося замало, щоб вирішити результат поєдинку.