Динамо міг очолити колишній наставник збірної Іспанії | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль
11 Липня 2020

Динамо міг очолити колишній наставник збірної Іспанії

04.06.2020 17:55 2539 0
Клементе в 2005 році вивчав базу киян
Динамо міг очолити колишній наставник збірної Іспанії

Іспанський спеціаліст Хав'єр Клементе 15 років тому міг очолити київське Динамо.

Про це заявив футбольний агент Геннадій Перепаденко.

"Так, Хав'єр Клементе у 2005 році міг стати тренером Динамо. У керівництва Динамо вже з'явилися думки щодо запрошення іноземного тренера. Клементе на той момент два роки перебував у творчій відпустці. Останнім місцем роботи був Еспаньйол.

Я зв'язався з Хав'єром. Пропозиція його зацікавила. Перша зустріч відбулася в Монако. Потім брати Суркіси запросили його до Києва - подивитися базу в Кончі-Заспі, футбольну школу на Нивках. З'їздили на матч із Ворсклою у Полтаву.

Клементе поставив єдину умову - щоб не втручалися в тренерську роботу і селекцію. Вважаю, для українського клубу це був цікавий варіант. Хав'єр двічі вигравав чемпіонат Іспанії з Атлетіком Більбао, де традиційна ставка на місцевих вихованців - басків. Вважалося, що він дуже хороший у вихованні молодих гравців.

Думаю, що Суркіс не ризикнув довірити команду іноземному тренеру. 15 років тому це вважалося революційним кроком. Клементе було цікаво спробувати себе в новому проекті. Але в підсумку Хав'єр повернувся до Атлетіка" Більбао", - зазначив Перепаденко.

Раніше повідомлялося, що Сьомін може повернутися у Динамо.

Також, Динамо цікавилось турецьким тренером.

Коментарі ()