Ван Гал каже, що він залишається в МЮ

18.05.2016 08:16 528 0

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї ван Гал після перемоги над Борнмутом (3:1) в домашньому матчі 38-го туру АПЧ сказав, що не має наміру покидати свою посаду.

"Можу лише сказати, що я підписував контракт на три роки і хочу відпрацювати його до кінця. Перехідний період ще не закінчився, я залишаюся тренером МЮ.

Сьогодні ми провели хороший другий тайм проти суперника, який уміє захищатися. Але із-за абсолютно непотрібного гола де Хеа втратив "Золоту рукавичку". Шкода.

Ми не виконали завдання і не потрапили в Лігу чемпіонів, але залишається ще фінал Кубку Англії. Кожен повинен гарненько розміркувати і проаналізувати нинішній сезон", - цитує ван Гала championat.com з посиланням на BBC Sport .

Раніше повідомлялося, що МЮ влітку начебто очолить Жозе Моурінью і йому виділяють на трансфери 365 млн євро.

Нагадаємо, що за підсумками сезону МЮ посів лише п`яте місце і не буде грати в Лізі чемпіонів у наступному сезоні.