Збірна України (U-18) програла Чорногорії у першому товариському матчі

20.04.2016 14:37 621 0

У вівторок, 19 квітня, в Подгориці (Чорногорія) юнацька збірна команда України U-18 провела перший з двох запланованих спарингів проти місцевої команди U-19.

Перша зустріч команд завершилась перемогою господарів з рахунком 2:0, інформує сайт ФФУ.

Перший тайм пройшов у неквапливому темпі без небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Початок другої половини зустрічі був за чорногорцями, а підопічні Циткіна провалили дебютні хвилини після перерви. На 47-й хвилині спочатку Бурзанович засмутив голкіпера, а ще через дві хвилини Рачич подвоїв рахунок на табло.

Свій наступний контрольний поєдинок українці проведуть 21 квітня у Подгориці.

Чорногорія U-19 – Україна U-18  2:0

Україна: Білик – Бондар (Завінський), Матвієнко, Шкіндер (Величенко), Чеберко, Кожушко, Муха (Середа), Гудзь (Фхакадзе), Іваночко, Ярмоленко, Лєднєв (Антонюк)