Кубок Федерації футболу Латвії. Україна U-18 мінімально перемогла однолітків з Польщі

27.03.2016 16:58 678 0

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 18 років провела другий поєдинок на традиційному міжнародному турнірі "Кубок Федерації футболу Латвії", який цими днями триває у Ризі.

У матчі другого туру підопічні Володимира Циткіна перемогли своїх польських однолітків, інформує прес-служба ФФУ.

Обидві команди підходили до звітного матчу, маючи у своєму активі нічиї у стартових поєдинках турніру: "синьо-жовті" розійшлися миром з господарями (2:2), а юнацький склад "кадри" поділив очки із норвежцями.

Тож чергова втрата залікових балів суттєво погіршувала шанси кожної зі збірних на перемогу у турнірі.

Наставники обох команд провели ряд замін у порівнянні з першими матчами, а перший тайм звітного поєдинку минув без забитих м’ячів. Та все ж українці, котрі протягом зустрічі діяли гостріше так активніше, зуміли дотиснути суперника: на 82-й хвилині капітулювати кіпера польської збірної змусив Олег Кожушко.

Тож, 1:0 – перемога команди Володимира Циткіна.

Свій заключний поєдинок у на "Кубку Федерації футболу Латвії" юнацька збірна України проведе у вівторок, 29 березня.

Суперником "синьо-жовтих" стане команда Норвегії.