Рибалка забив дебютний гол за "Слован"

10.03.2013 10:28 1228 0

У матчі 19-го туру чемпіонату Чехії ліберецький "Слован", за який на правах оренди виступає хавбек "​​Динамо" Сергій Рибалка, здолав "Динамо" з міста Ческе-Будейовіце.

Сергій провів повний матч, взявши участь як у пропущеному, так і в одному із забитих голів своєї команди.

На 15-й хвилині саме втрата позиції Рибалкою дозволила "Динамо" вийти вперед. Ще в першому таймі господарі змогли відігратися, і на перерву команди пішли з рахунком 1:1.

А в таймі другому як раз українцеві вдалося переломити хід зустрічі на користь свого клубу - результативним ударом на 78-й хвилині Рибалка вивів "Слован" вперед. Після цього ліберецький клуб не просто не упустив перемогу, але і збільшив перевагу голом на 90-й хвилині.

Відзначимо, що здобуті три очки зміцнили 7-у позицію "Слована" в чеській першості, пише Динамомания.