Головне

Ліга Європи. "Металіст" і "Металург" дізналися суперників

17.07.2009 15:10 371 0

Сьогодні відбудлося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. На цьому етапі отримали суперників харківський "Металіст", а також донецький "Металург", якщо пройде МТЗ-РІПО.

І "Металіст", і "Металург" на цьому етапі будли сіяними, а тому з такими сильними командами як "Рома", ПСВ, "Гамбург", "Лілль", "Фенербахче" чи "Галатасарай" їм грати не довелося б.

У підсумку в суперники харків'янам потрапить переможець пари "Діфферданж" (Люксембург) - "Рієка" (Хорватія) (перший матч люксембуржці вдома виграли 1:0), а донеччани позмагаються зі словенським "Інтерблоком" з Любляни.

Ліга Європи 2009/10

Третій кваліфікаційний раунд

"Діфферданж" (Люксембург)/"Рієка" (Хорватія) - "Металіст" (Харків)

"Металург" (Донецьк)/МТЗ-РІПО (Білорусь) - "ІБ Любляна" (Словенія)

"Сараєво" (Боснія та Герцеговина)/"Спартак" (Трнава, Словаччина) - "Зестафоні" (Грузія)/"Хелсінборг" (Швеція)

"Фредрікстад" (Норвегія) - "Лех" (Польща)

"Нафтан" (Новополоцк, Білорусь)/"Гент" (Бельгія) - "Рома" (Італія)

"Васлуй" (Румунія) - "Омонія" (Кіпр)/"ХБ Торсхавн" (Фарерські острови)

"Ольборг" (Данія)/"Славія" (Сараєво, Боснія та Герцеговина) - "Кошіце" (Словаччина)

"Гьотеборг" (Швеція) - "Хапоель" (Тель-Авів, Ізраїль)

"ПСВ" (Нідерланди) - "Черно Море" (Варна, Болгарія)/"Іскра-Сталі" (Молдова)

"Валеренга" (Норвегія) - "ПАОК" (Греція)

"АПОП" (Кіпр) - "Рапід" (Відень, Австрія)/"Влазнія" (Албанія)

"Хонка" (Еспоо, Фінляндія)/"Бангор Сіті" (Вельс) - "Росенборг" (Норвегія)/"Карабаг" (Азербайджан)

"Фалкірк" (Шотландія)/"Вадуц" (Ліхтенштейн) - "Слован" (Ліберец, Чехія)

"Сейнт Петрікс Атлетік" (Ірландія)/"Валлетта" (Мальта) - "Крилья Совєтов" (Росія)

"Судува" (Литва)/"Рандерс" (Данія) - "Гамбург" (Німеччина)

"Дінамо" (Мінск, Білорусь)/"Тромсо" (Норвегія) - "Мілано" (Македонія)/"Славен" (Копрівніца, Хорватія)

"Брондбю" (Данія)/"Флора" (Естонія) - "Легія" (Варшава, Польща)/"Олімпі Руставі" (Грузія)

"Войводіна" (Сербія) - "Аустрія" (Австрія)

ЦСКА (Болгарія) - "Сконто" (Латвія)/"Деррі Сіті" (Ірландія)

"Стяуа" (Румунія)/"Уйпешт" (Угорщина) - "Фламуртарі" (Албанія)/"Мазервелл" (Шотландія)

"Жіліна" (Словаччина)/"Дачія" (Молдова) - "Хайдук" (Хорватія)

"Брага" (Португалія) - "Елфсборг" (Швеція)/"Халадаш" (Угорщина)

"Абердін" (Шотландія) - "Сігма" (Оломоуц, Чехія)/"Фрам Рейкьявік" (Ісландія)

"Крусадерс" (Північна Ірландія)/"Работнічкі" (Македонія) - "Оденсе" (Данія)

"Севойно" (Сербія)/"Каунас" (Литва) - "Лілль" (Франція)

"Анортосіс" (Кіпр)/"Петровач" (Чорногорія) - "Штурм" (Грац, Австрія)/"Шірокі Брієг" (Боснія та Герцеговина)

"Фенербахче" (Туреччина) - "Хонвед" (Угорщина)

"Бней Йєгуда" (Ізраїль)/"Дінабург" (Латвія) - "Зімбру" (Молдова)/"Пакос де Феррейра" (Португалія)

"Брюгге" (Бельгія) - "Горіца" (Словенія)/"Лахті" (Фінляндія)

"Атлетік" (Іспанія) - "Янг Бойз" (Швейцарія)

"Рейкьявік" (Ісландія)/"Ларісса" (Греція) - "Базель" (Швейцарія)/"Санта Колома" (Андорра)

"Тобол" (Костанай, Казахстан)/"Галатасарай" (Туреччина) - "Слієма Вондерерс" (Мальта)/"Маккабі" (Нетанья, Ізраїль)

"Лієпаяс Металургс" (Латвія)/"Дінамо" (Тбілісі, Грузія) - "Рудар" (Веленьє, Словенія)/"Црвена Звезда" (Сербія)

"Хувенес-Догана" (Сан-Маріно)/"Полонія" (Варшава, Польща) - "НАК Бреда" (Нідерланди)/"Гандзасар Капан" (Вірменія)

"Ветра" (Литва)/"ХІК Гельсінкі" (Фінляндія) - "Фулхем" (Англія)

Коментарі ()