Головне

"Дніпро" позбавлять трьох очок за неявку на матч?

07.08.2008 16:39 361 0
"Дніпро" позбавлять трьох очок за неявку на матч?

Дніпропетровський матч 4 туру УПЛ, який транслюватиметься телеканалом Коломойського ТЕТ, може не відбутися. Причиною цьому - неузгодженість початку матчу між "Дніпром" з одного боку та Прем'єр-лігою і "Шахтарем" - з іншого. Так, дніпропетровський клуб наполягає на початку матчу о 20.45, але УПЛ не йде на поступки і стверджує, що матч почнеться о 19.00.

Андрій Палаєв, прес-аташе Прем'єр-ліги, налаштований категорично:

"Матч розпочинається о 19 годині. Якщо "Дніпро" о 19.00 не з'явиться на полі, то будуть проблеми у "Дніпра". За неявку на гру санкції відомі. Вони ("Дніпро" - ред.) поставили Прем'єр-лігу перед фактом, що гра починається о 20.45. Справді, час гри призначає господар поля, але затверджує Прем'єр-ліга. Дирекція Прем'єр-ліги не пішла на зустріч і не затверджувала початок матчу о 20.45. "Шахтар" вийде на поле о 19.00".

"Чому "Дніпро" продовжує наполягати, що гра відбудеться о 20.45 - ми не знаємо, відповідь мають давати керівники дніпропетровської команди," - каже Андрій Палаєв.

"Чемпіон" зв'язався із прес-аташе "Дніпра" Вадимом Тахтеріним з проханням прокоментувати ситуацію:

- Матч розпочинається о 20.45.

- Але за регламентом Прем'єр-ліги матчі мають розпочинатися з 12.00 по 20.30.

- Так що ви від мене хочете почути? Оцінку цьому має дати Прем'єр-ліга.

- Ви очікуєте, що можуть бути штрафні санкції?

- Я нічого не очікую. Я знаю, що початок матчу о 20.45.

- Хто прийняв рішення починати матч о 20.45?

- Футбольний клуб.

- Чи було це погоджено із "Шахтарем"?

- Природно, "Шахтар" був повідомлений про час початку матчу у терміни, які передбачає регламент.

- З керівництвом телеканалу ТЕТ це погоджено?

- Наскільки я знаю, трансляція запланована. Переговори вів не я.

- Хто з клубу може прокоментувати те, що 15 хвилин початку матчу "випадають" з регламенту УПЛ?

- Я це не коментую.

Представники "Шахтаря" були відкритішими для спілкування. Для прес-аташе донецького "Шахтаря" Руслана Мармазова ситуація виглядає забавною:

"Ми діємо абсолютно в рамках регламенту і в рамках тих директив, які отримуємо від Прем'єр-ліги. Якщо "Дніпро" не змінить свою позицію, то санкції проти дніпропетровського клубу цілком вірогідні. Відповідно до регламенту всеукраїнських змагань серед клубів Прем'єр-ліги цього року, матч може починатися не раніше 12.00 або не пізніше 20.30. 20.45 - уже не годиться".

"Чому для "Дніпра" так важливі ці 15 хвилин я поняття не маю. Ми отримали документи з УПЛ, де вказано, що початок матчу о 19.00. Крім того, маю сказати, що час початку матчу визначає не "Дніпро", а дирекція Прем'єр-ліги. Може ми теж хочемо вигадати щось таке цікаве, але ми опираємось на регламент УПЛ та її директиви", - наголосив представник "Шахтаря".

Представники телеканалу ТЕТ у спілкуванні із нашим кореспондентом запевнили, що час початку матчу, який вказаний на офіційному сайті телеканалу (20.45) - попередній. Хоча саме цей час у понеділок був оприлюднений в усіх телепрограмах. "Якщо зміни у початку трансляції будуть, то це відбудеться або сьогодні ввечері або завтра зранку", - кажуть у програмній дирекції телеканалу. За інформацією програмної дирекції, точний час початку має надійти від керівництва ТЕТ. Водночас вони не знають, з ким саме узгоджує час початку трансляції телеканал.

Насамкінець нагадаємо витяг з "Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів "Прем'єр-ліги" України сезону 2008-2009 років":

"Глава 4. Умови проведення змагань

Стаття 9. Обов'язки клубу-господаря поля щодо підготовки стадіону до матчу

Пункт 4. Матчі дозволяється розпочинати не раніше 12.00 і не пізніше 20.30 годин.

Стаття 16. неявка команди на матч. Виключення команди зі змагань.

Пункт 1. За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка 0:3, команді-суперниці - технічна перемога 3:0, а до клубу, команда якого не з'явилася на матч, застосовуються дисциплінарні санкції".

Чи буде "Дніпру" зарахована перша в історії Прем'єр-ліги технічна поразка, ми дізнаємося не пізніше ніж завтра о 19.00.

Коментарі ()