Пустовий закинув вирішальні очки у матчі проти Мурсії. Інші результати українців

28.11.2016 14:35 667 0

Цетровой іспанського Обрадойро Артем Пустовий відіграв 23 хвилини у виїзному матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії проти Мурсії.

Гравець збірної України, крім 10 очок (5/9 двоочкових), 5 підбирань, 1 передачі й 1 блок-шота, записав в актив переможний кидок на останніх секундах матчу (76:74), передає сайт Федерації баскетболу України.

Ще один представник збірної України В'ячеслав Кравцов, який захищає в Іспанії кольори Валенсії, у домашньому матчі з Бетісом провів на паркеті 29 хвилин.

Він набрав 7 очок (3/4 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 8 підбирань, 2 втрати і 2 блок-шоти. Команда українця виграла з рахунком 66:56.

Капітан збірної України Кирило Фесенко відіграв 11 хвилин у домашньому матчі чемпіонату Італії проти Бріндізі, у якому його Авелліно здобув перемогу з рахунком 76:73.

Центровий за відведений ігровий час відзначився 4 очками (1/3 двоочкових, 2/2 штрафних), 4 підбираннями (1 в нападі), 1 передачею й 1 блок-шотом при 1 втраті та 2 фолах.

Закріпився на вершині турнірної таблиці чемпіонату Франції Монако, кольори якого захищає Сергій Гладир.

Український свінгмен традиційно увійшов у гру з лавки, проте у виїзному поєдинку проти клубу Ле Портель відіграв лише 12 хвилин, набравши 6 очок (1/2 двухочкови', 0/2 триочкових, 4/4 штрафних), зібрав 2 підбирання, зробив 2 передачі, 2 перехоплення та 2 втрати при 4 фолах. Монако переміг 66:62.

Ще один український бігмен, Ігор Зайцев, який виступає у чемпіонаті Польщі, допоміг Штельмету на виїзді перемогти Кожалін (67:58).

Вийшовши з лави, Зайцев відіграв 15 хвилин, набрав 7 очок (2/4 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 1 підбирання та отримав 2 фола.