Збірна України програла Чорногорії та залишила Євробаскет-2013

17.06.2013 15:13 908 0

Збірна України вдало розпочала матч - після влучних кидків Ягупової, Мірчевої, Дубровіної і Курасової команда за дві стартові хвилини відірвалася на 6 очок.

Після тайм-ауту головного тренера Чорногорії, його підопічні скоротили відставання до одного очка, а після двох поспіль результативних атак Олександри Курасової команди пішли на першу перерву за рахунку 16:19 на користь української команди.

Не пройшло й хвилини від старту другої десятихвилинки, як Дублевіч і Перовановіч вивели свою команду вперед. Ривок 7:0 чорногорок, і вже українська збірна змушена наздоганяти. Рятувати команду взялася Аліна Ягупова, реалізувавши дві атаки поспіль.

Третю 10-хвилинку наша збірна розпочала досить вдало. Однак вдалими були лише 4 хвилини. Ривок чорногорок - 8:0 у наступні дві з половиною хвилини. Після тайм-ауту Вадима Чечура два поспіль дальні кидки Зарицької та Ягупової дозволили команді України наблизитися, однак далі українки знову пропустили ривок збірної Чорногорії 8:0.

Тож, програвши третій матч у першому груповому раунді чемпіонату Європи, збірна України повертається додому, а до другого раунду з нашої групи виходять команди Туреччини, Чорногорії та Словаччини, пише сайт ФБУ.

Чемпіонат Європи-2013 з баскетболу

Жінки

Перший груповий етап

Група "А"

17 червня

Чорногорія - Україна 72:60 (16:19, 15:11, 22:13, 19:17)

Україна: Ягупова (21), Курасова (12 + 7 пдбирань)

Турнірне становище: Чорногорія - 5 (3), Туреччина - 4 (2), Словаччина - 3 (2), Україна - 3 (3)