Суперліга. "Азовмаш" виграв перший матч півфіналу у серії з "Ферро"

27.04.2013 16:07 530 0

"Азовмаш" розпочав півфінальну серію з упевненої перемоги, обігравши запорізький "Ферро-ЗНТУ" з рахунком 82:63.

Захопивши ініціативу ще у першій десятихвилинці, "леви" виграли матч і повели у серії 1:0, пише офіційний сайт Суперліги.

Потужно проведена стартова 10-хвилинка, коли "Азовмаш" дозволив господарям паркету здобути лише 10 очок, визначила подальший перебіг подій на паркеті.

Домінуючи на паркеті та перегравши "Ферро" під кільцем, "леви" завершили першу половину з рахунком 42:28 на власну користь.

Після сплеску активності від "Ферро" у третьому періоді, здавалося, що кінцівка поєдинку мине у боротьбі. Однак у заключній чверті, яку гості завершували виключно українським складом, "Азовмаш" знову повернув собі перевагу.