WU-17. Українки розпочали впевнено

24.10.2008 14:40 457 0

Україна (U-17) - Литва (U-17) 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 Яковишин (30), 2:0 Яковишин (39), 3:0 Воронцова (48), 4:0 Воронцова (62)

Україна: Чапко, Павлюк, Байгарович, Тельна, Джуренко, Сорокіна (Бочківська, 78), Овдійчук, Іванішин, Яковишин, Воронцова, Басанська (Зубчик, 66).

На зустрічних курсах

З перших хвилин поєдинку українки позначили свої переможні амбіції. Вони збільшували тиск на ворота опонентів і кілька разів були близькими до того, аби відкрити рахунок. Щоправда, дещо оговтавшись, суперниці провели дві гострі атаки, одна з яких ледве не закінчилася голом. Мінтаутайте Кінтаре виходила віч-на-віч із голкіпером "жовто-синіх" після помилки захисників, але пробила поруч зі стійкою.

Голи-близнюки

Скористатися своєю ігровою перевагою підопічні Миколи Лисенка спромоглися лише на 30-й хвилині матчу, коли Дарина Воронцова, отримавши м'яч у центрі поля, філігранною передачею вивела Оксану Яковишин на побачення з воротарем литовської збірної Вікторією Магалінською. Пробивши на техніку, українка відкрила лік забитим голам у цій дуелі. Друга гольова комбінація нагадала першу. На вістрі атаки знову опинилася Яковишин - 2:0!

Воронцова не жаліє суперниць

Друга половина зустрічі проходила в тому ж руслі, що й перший тайм. "Синьо-жовті" продовжували створювати багато небезпечних моментів, два з яких принесли результат. Найкращою в складі нашої команди стала Дарина Воронцова, яка записала на свій рахунок дві гольові передачі і стала автором другого дублю.

Мета - фінальна четвірка

Загалом за головний трофей посперечаються 40 збірних, які поділені на десять квартетів. До весняного раунду проб'ються переможці груп і шість збірних, що займуть другі місця. На наступній стадії, жеребкування якої відбудеться 19 листопада, 16 колективів буде розбито на чотири групи. До фінального турніру, що, як і торік, пройде на швейцарському стадіоні "Коловре", потрапить лише четвірка найкращих.

Календар матчів у 3-й відбірній групі Євро-2008 (W-17)

23 жовтня. Угорщина - Молдова - 13:0, Україна - Литва - 4:0