Андріюк: У Шахтарі журналістам роздали конверти по 400 баксів кожному | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль
11 Серпня 2020

Андріюк: У Шахтарі журналістам роздали конверти по 400 баксів кожному

11.07.2020 09:11 3208 0
Андріюк: У Шахтарі журналістам роздали конверти по 400 баксів кожному

Джерело - Чемпіон.

Гранди українського футболу виплачували журналістам кошти.

Про це розповів відомий журналіст Костянтин Андріюк.

"Я потрапив у 2004 році на 1+1. Динамо давало за два дні 100 доларів, тобто 50 доларів на день. А Шахтар вирішив, я впевнений, що спеціально, "перекусити" – вони давали 100 "баксів" за один день. Тоді для деяких людей це був заробіток.

Один раз Шахтар узяв журналістів на ізраїльський "Кубок першого каналу" на чотири дні. І тоді роздали конверти по 400 "баксів" кожному. Мармазов роздавав у Шахтарі, в Динамо – Семененко.

Як усе закінчилося? У Динамо почалися, можливо не кризові часи, а просто вирішили затягти паски. І Динамо припинило розкидатися грошима. А Шахтар продовжував. Та пройшло півроку чи рік – і Шахтар також припинив. Загалом, я вважаю, що це правильно. Бо зараз це сприймалося б, як хабар для журналістів. Не знаю, як тоді це сприймалося.

Є певні ЗМІ, дружні до Шахтаря. І Шахтар їх бере. Є дружні ЗМІ до Динамо. І їх бере Динамо. Все це продовжується. І точно так само Українська федерація футболу – той, хто дуже добре пише про Федерацію, він буде їздити", – сказав Андріюк у програмі Бомбардир.

Коментарі ()