Комащук виграла юніорський чемпіонат світу

12.04.2013 22:30 548 0

В останній день індивідуальних змагань чемпіонату світу з фехтування серед юніорів Україна змогла завоювати довгоочікувану медаль.

Шаблістка Аліна Комащук піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, обігравши у напруженому фінальному поєдинку американку Адріану Ярокі, пише офіційний сайт НФФУ.

Захопивши ініціативу на початку поєдинку та повівши у рахунку 6:3, Комащук раптом почала пропускати удари. А коли, здавалося б, перемога була майже у руках у Ярокі, Аліна змогла зібратися та зробити поспіль три удари - 15:14.

Для Аліни це не перше індивідуальне золото чемпіонату світу. У 2010-му році в Азербайджані вона також завоювала титул найсильнішої спортсменки планети, але у віковій категорії "кадети".