Ідре-2018. Результати другої чоловічої спринтерської гонки

01.12.2018 16:30 2081 0
Тарас Лесюк

Джерело - biathlon.com.ua.

Другий змагальний день дебютного етапу Кубка IBU в шведському Ідре знову вивів спортсменів на старт спринтерських гонок.

Кращим в українській команді став Тарас Лесюк, який реабілітизувався за невдалий спринт двома днями раніше. Сьогодні в його активі стрільба всього з одним колом штрафу, що в умовах поривчастого вітру - непоганий показник. Тарас міг би претендувати і на більше, ніж 17-е місце, але на останніх півтора кілометрах йому трохи не вистачило сил. Тим не менш, кращий результат у команді і новий персональний рекорд Лесюка в гонках Кубка IBU!

У цілому, українські біатлоністи сьогодні виступили більш рівно, ніж в аналогічній гонці в четвер. Ще троє наших хлопців змогли завоювати кубкові очки: Антон Дудченко з одним промахом став 23-м, а Віталій Труш і Андрій Доценко, допустивши по два промахи, показали практично однаковий час на 31-й і 32-й позиціях відповідно.

Богдан Цимбал, на жаль, не впорався з поривом вітру на другому рубежі, де допустив три промахи, і з сумарними чотирма колами штрафу зайняв 58-е місце.

Що стосується лідерів гонки, то серед 92-х учасників лише четверо зуміли закрити всі десять мішеней - троє з них і розіграли призові місця на останньому колі. При цьому француз Арістід Біг зберіг на заключні кілометри дистанції більше сил, і на фініші більше 20-ти секунд "привіз" своїм німецьким суперникам Домініку Райтеру і Юстус Стрелоу.