Україна — Бельгія 0:0. Як українці вилетіли з Євро-2024

Збірна України поступилася Бельгії в третьому турі групового етапу чемпіонату Європи-2024 з футболу. Матч відбувся на стадіоні "Штутгарт Арена".

Підопічні Сергія Реброва зіграли внічию та покинули континентальну першість.

90'
Судаков прорвався по центру, але пробив у голкіпера.

90'
4 хвилини додав арбітр до основного часу.

89'
Заміна в складі збірної Бельгії: замість Лукаку на поле вийшов Опенда.

88'
Малиновський потужно пробивав по воротах, Кастань заблокував удар.

87'
Втікали в контратаку бельгійці, однак удари Бакайоко виявився невдалим.

85'
Ярмоленко наважився на дальній удар, але постріл Андрія заблокували.

83'
Малиновський ледь не закрутив з кутового у ворота Кастельса, трохи не вистачило Руслану.

81'

Остання заміна в складі збірної України: замість Сватка на поле вийшов Ярмоленко.

79'
Довбик пробивав з гострого кута, але влучив у сітку із зовнішнього кута.

77'
Заміна в складі збірної Бельгії: замість Доку на полі вийшов Бакайоко.

75'
Довбик пробивав з гострого кута, але удар заблокував Фас.

74'
Довбик втікав у контратаку, але помилився в дриблінгу і втратив м'яч.

72'
Доку віддавав на Лукаку, але Ромелу в боротьбі зі Сватком не зміг зачепитися за м'яч.

70'
Потрійна заміна в складі збірної України: замість Бражка, Шапаренка та Яремчука на поле вийшли Степаненко, Малиновський та Ванат.

68'
Довбик у центрі поля збив Онану, жовта картка нападнику збірної України.

67'
Карраско втікав по центру і Тимчик ціною пошкодження не дав пробити бельгійцю.

65'
Доку занадто активно пресингував Тимчика і порушив правила.

63'
Довбик прикрив м'яч корпусом і заробив штрафний на фланзі.

61'
Подвійна заміна в складі збірної Бельгії: замість Тілеманса та Троссарда на поле вийшли Мангала і Карраско.

60'
Доку намагався прорватися повз Тимчика, але втратив м'яч.

58'
Заміна в складі збірної України: замість Миколенка на поле вийшов Зінченко.

57'
Доку прорвався по флангу, але Лукаку не зміг відгукнутися на простріл.

56'
Миколенко тримається за ногу, знадобиться заміна українському захиснику.

55'

Кутовий заробляє збірна Бельгії на правому фланзі.

53'
Закидання на Миколенка пішло, Віталій не встиг до м'яча.

51'

Доку накрутив двох захисників на фланзі, однак подача на Лукаку вийшла невдалою.

49'

Троссард виконував розрізну передачу, але українці відбиваються.

48'
Тіат виконував пас на Де Брейне, однак Кевін не пішов на цей м'яч.

47'
Забарний втратив м'яч на половині поля суперника і був змушений порушувати правила.

46'
Другий тайм розпочався!

'
Перерва!

45'
Судаков виконував навіс у штрафний майданчик, але Яремчук невдало пробив головою.

45'
Дві хвилини додав арбітр до основного часу.

45'
Де Брейне пробивав з-за меж штрафного, Трубін забрав м'яч у руки.

44'
Судаков наважився на удар, але вийшло заслабко.

43'
Фас збив суперника на фланзі, жовтка картка для захисника збірної Бельгії.

41'
Яремчук увірвався у штрафний майданчик і віддавав пас на Довбика, але Артем трохи не встиг до м'яча.

39'
Онана налетів на Судакова, Георгій отримає медичну допомогу зараз.

37'
На Миколенка пішло закидання, але Віталій не встиг до м'яча.

35'
Сваток у центрі поля за футболку потягнув Де Брейне. Штрафний для бельгійців.

33'
Де Брейне намагався пробити у ближній кут, але трохи не влучив у площину воріт.

31'
Сваток у центрі поля збив Лукаку. Обмежився усним попередженням Ентоні Тейлор.

29'
Матвієнко діагональ виконував, але м'яч вийшов за межі поля.

27'
Миколенко подавав на Яремчука, однак удар Романа пішов повз ворота.

25'
Де Брейне вбігав у штрафний майданчик, однак Сваток зумів зберегти м'яч для збірної України.

23'
Тілеманс виконував навісну передачу, однак українці відбиваються.

21'
Яремчук втікав у контратаку, віддав пас на Довбика, який пробивав з-за меж штрафного майданчика. Повз ворота пролетів м'яч.

19'
Яремчук завдав дальнього удару, однак Кастельс без проблем забрав м'яч у руки.

17'
Команди по черзі контролюють м'яч, однак до ударів справа не доходить.

15'
Бражко віддав невдалу поперечну передачу, аут для збірної Бельгії.

14'
Двічі подавали підопічні Тедеско і двічі українці відбиваються.

13'
Сваток перехопив пас на Лукаку — кутовий для бельгійців.

12'

Онана виконував розрізний пас на Де Брейне, однак Кевін не встиг до м'яча.

11'
Доку шукав Лукаку в штрафному майданчику, однак м'яч не дійшов до форварда "червоних дияволів".

9'
Забарний у центрі поля збив Доку, штрафний призначає арбітр.

8'

Контролюють бельгійці м'яч, не поспішаючи йти в атаку.

6'
Де Брейне віддав розрізну передачу на Лукаку, Ромелу не зміг обіграти Турбіна.

5'
Сватко не дав Лукаку прийняти м'яч, Трубін розпочинає атаку збірної України.

4'
Тіат виконував навіс з лівого флангу, Забарний головою відбиває подалі.

3'
Зазначимо, що Михайло Мудрик та Віктор Циганков пропустять матч через пошкодження.

2'
Судаков виконував подачу, однак бельгійці відбиваються.

1'

Матч розпочався!

Тепер звучить гімн України!

Лунає гімн Бельгії.

Команди виходять на поле!

Сергій Ребров визначився зі стартовим складом команди:

Україна: 12. Анатолій Трубін; 16. Віталій Миколенко; 22. Микола Матвієнко (к); 13. Ілля Забарний; 3. Олександр Сваток; 24. Олександр Тимчик; 18. Володимир Бражко; 19. Микола Шапаренко; 14. Георгій Судаков; 11. Артем Довбик; 9. Роман Яремчук.

Запасні: 1. Георгій Бущан; 23. Андрій Лунін; 12. Анатолій Трубін; 26. Богдан Михайліченко; 4. Максим Таловєров; 21. Валерій Бондар; 2. Юхим Конопля; 5. Сергій Сидорчук; 6. Тарас Степаненко; 10. Михайло Мудрик; 8. Руслан Малиновський; 7. Андрій Ярмоленко; 14. Георгій Судаков; 25. Владислав Ванат; 20. Олександр Зубков; 15. Віктор Циганков; 17. Олександр Зінченко

Україна зіграє у жовтому комплекті форми, а бельгійці вийдуть на поле в блакитних футболках.

Раніше стала відома заявка "синьо-жовтих" на матч третього туру Євро. Зокрема, до неї потрапили вінгери Віктор Циганков та Михайло Мудрик, які пропустили передматчеве тренування.

Наразі в групі E усі чотири команди мають однакову кількість очок — 3, що є унікальним випадком на чемпіонатах Європи. Підопічні Сергія Реброва лише вразі перемоги гарантують собі вихід до плей-оф континентальної першості.

Нічия з бельгійцями змушує нас вболівати за перемогу однієї з команд в матчі Словаччина — Румунія. Два нічийних результати в групі E залишають українців за бортом Євро. Також збірна України може вийти до 1/8 фіналу після поразки від "червоних дияволів". У разі, якщо українці та словаки програють свої матчі, то підопічні Реброва стануть третіми та матимуть шанс вийти до раунду плей-оф.

На думку бейтингового оператора Favbet збірна України є аутсайдером протистояння:

• Перемога України — 5,10;
  • Нічия — 4,05;
  • Перемога Бельгії — 1,70.

У паралельній зустрічі румуни зіграють зі словаками, матч також відбудеться о 19:00.