Збірна України (U-19) здобула яскраву перемогу над Сербією в еліт-раунді кваліфікації Євро-2018

24.03.2018 18:48 2981 0
 Збірна України обіграла сербів/FSS

Юніорська збірна Україна (U-19) здобула важливу перемогу в еліт-раунді кваліфікації на Євро-2018

Підопічні Олександра Петракова програвали Сербії майже дві третини ігрового часу після пропущеного на 21-й хвилині голу з пенальті. Але знайшли у собі сили не тільки відігратися, а й вирвати перемогу - спочатку на 79-й хвилині відзначився динамівець Віталій Миколенко, а вже у доданий арбітром час переможний м'яч записав на свій рахунок представник СК Дніпро-1 Олександр Сафронов.

Таким чином, завдяки перемозі та нічийному результату у поєдинку 1-го туру із Швецією українці очолили групу 4 добору. В іншому матчі 2-го туру господарі турніру румуни зустрінуться із шведами. Зазначимо, що на старті змагань румуни розгромили сербів 4:0.

Україна - Сербія - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 21, пенальті Йованович, 1:1 - 79 Миколенко, 2:1 - 90+1 Сафронов.

Румунія - Швеція - 20:00.

Нагадаємо, що у першому раунді кваліфікації Євро-2018 українці виграли свою групу

Раніше була інформація, що ФФУ продовжила контракт із Петраковим.