Динамо здобуло вольову перемогу над Хебей Чайна Форчун

07.02.2018 19:29 1448 0
 Динамо здобуло перемогу у спарингу/ФК Динамо

Київське Динамо обіграло китайський Хебей Чайна Форчун 2:1 під час спарингу в іспанській Марбельї.

Кияни пропустили на 20-й хвилині після влучного удару бразильця Ернанеса.

Після перерви ситуація на полі змінилася: багато в чому на це вплинув вихід на поле на заміну Віктора Циганкова. Спочатку він зрівняв рахунок, а на 84-й хвилині після сольного проходу заробив пенальті, який чітко реалізував Жуніор Мораес.

Зазначимо, що Чайна Форчун тренує знаменитий тренер Мануель Пеллегріні, а недавно до китайської команди приєднався зірковий гравець Барселони Хавьєр Маскерано.

Контрольний матч

7 лютого

Динамо - Хебей Чайна Форчун - 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 - 20 Ернанес, 1:1 - 58 Циганков, 2:1 - 84, пенальті Жуніор Мораес.

Динамо: Рудько, Хачеріді, Морозюк (Вербич, 72), Кендзьора, Піварич, Кадар, Гармаш, Гонсалес (Циганков, 46), Шапаренко, Шепелєв, Бєсєдін (Жуніор Мораес, 64).

Хебей Чайна Форчун (стартовий склад): Тяньюань Сюй, Ернанес, Жервінью, Чен Ян, Чендун Чжан, Мінцзянь Чжао, Хан Рен, Чжипен Чжан, Маскерано, Хун, Ян Ян Гуй.

Нагадаємо, у попередньому спарингу Динамо наприкінці поєдинку не втримало перемогу над угорською командою Академія Пушкаша